Najlepszy sposób użytkowania elektronicznego papierosa

Nie będziemy egoistami mówiąc, że najlepiej używać tylko elektronicznych papierosów NICORE. Gwarantujemy najlepszą jakość, i najwyższe standardy produktów. Popularność elektronicznego papierosa odbiła się pojawieniem wielu podrobionych produktów na rynku – za które nie odpowiadamy i nie polecamy ich.

Naszymi elektronicznymi papierosami nie trzeba się zaciągać tak mocno i wielokrotnie jak tradycyjnymi papierosami. Jeden pełny wkład, równa się nawet 10 szt. zwykłych papierosów. Jak wynika z prowadzonych przez nas testów, w większość przypadków, aby zaspokoić głód nikotynowy wystarczą 3-4 zaciągnięć. Należy brać pod uwagę, iż im więcej „dymu” wypuszczamy tym więcej płynu jest zużywane, a niekiedy wystarczy jedno mocniejsze pociągniecie i głód nikotynowy zostaje zaspokojony – dla niektórych kwestia przyzwyczajenia. 

Dobra rada – zawsze miej przy sobie zapasowe kartridże i baterie – zabezpiecza to przed nadmierną nerwowością i co ważniejsze powstrzymuje przed sięgnięciem po zwykłego papierosa. Z kolei jeśli chodzi o kwestie finansowe to najtańszym sposobem jest uzupełnianie wkładów elektronicznego papierosa płynami smakowymi, jedna kropelka płynu to ponad 1 papieros. Buteleczka płynu 10 ml (ok. 20 zł) to 5 paczek papierosów (ok. 40-50 zł) - daje to oszczędność 50-60%.

 

Chcesz wiedzieć więcej...

Napisz do nas lub zadzwoń
jeśli masz pytania na temat elektronicznego papierosa.

Kontakt
Telefoniczny
0 801 64 26 73
0 801 NICORE


e-mail:
biuro@nicore.pl
Zamów
Przez nasz
sklep internetowy
Pytania
Masz pytania na temat
elektronicznego papierosa?

Przeczytaj odpowiedzi
Projektowanie www, strony cms: WHITEart